SEO

Alle-Care

Alle-Care temizlik ve hijyen ürünleri konusunda, girişimci ruhu ve dinamik, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ve ekipmanlarıyla, uluslararası standartlarda entegre üretim yapmaktadır. Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde 5.000m2 alanda yer alan tesisleri, yüksek teknolojiye sahip makine parkuruyla, uzman ve girişimci kadrosunun titiz isçilik ve kalitesiyle birinci sınıf üretimi kendine ilke edinmiş olan firmamız dünyaca tanınan bir firma olabilmeyi hedefleyen bir vizyon ile çalışmalarına devam etmektedir.

Amacımız

Sadece bugün değil gelecek nesillerin de yaşamda hakkını gözeten bir bilinçle çevreye ve insana saygılı çalışanlarımızla, kalite ürün sürekliliği politikasından taviz vermeden, yüksek kalite ve değerde üretim yapmaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin beklenti ve sorunlarını önemsiyor, en iyi hizmeti verebilmek için bize ışık tutacağına inanıyoruz. Fark yaratabilmenin en önemli unsurunun prensip olduğunun bilincindeyiz.

Toplumsal Sorumluluk

Standartları uygularken yerel, ulusal ve uluslararası kanunlara uyarak yetkililer ile işbirliği içinde çalışmaya ve toplumla olan iletişiminin devamlılığına da aynı titizlikle yaklaşmaktadır. Etkin olduğu her yerde insan haklarına saygılı olmak ve korumak da bu yaklaşımın bir parçasıdır. Çevre Korunması Sorumluluğu: Teknoloji seçimi ve uygulamalarında çevreye en az etki edecek kararları almaya özen göstermektedir. ALLE- CARE kullandığı ve pazarladığı ürünlerin çevre sağlığına olan etkilerini göz önünde bulundurur ve en uygun seçimleri yapar.

Şirket Sorumluluğu

Profesyonel yetkinliğini, çalışanlarını yüksek performans için motive eden liderlik anlayışını benimseyen, Yenilikçi, açık görüşlü, şirket ihtiyaçlarını ve önceliğini kavrayabilen, Karar ve politikaları sorgulayabilecek cesarete sahip olan, stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda hareket eden, Ekip içerisinde uyumu arttırmayı ve verimliliği hedefleyen, Deneyimlerini değerlendirip geliştirilebilecek esnekliğe sahip, karar ve davranışlarında şirket prensiplerini hayata geçiren, bireyleri seçme, geliştirme ve yükseltmeyi hedefler.

Bireye Saygı

Sadece bugün değil gelecek nesillerin de yaşamda hakkını gözeten bir bilinçle çevreye ve insana saygılı çalışanlarımızla, kalite ürün sürekliliği politikasından taviz vermeden, yüksek kalite ve değerde üretim yapmaktır.

Politikamız

ALLE – CARE olarak faaliyet gösterdiğimiz alanda, modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, çalışanlarımızın bilgi, becerilerini geliştirmek için iletişim ve eğitimi ön planda tutmayı, üretimin her aşamasında hijyenik şartları sağlayarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı, ürün güvenliği, çevre güvenliği ile ilgili bilgileri kamu, tüketici ve tedarikçilere iletmeyi ve/veya bu bilgileri istemeyi, kaliteli ve hijyenik ürün sunmayı; bu doğrultuda yasal mevzuatlara, ISO 9001, ISO 22000 ve ISO 14001:2015 standartlarının şartlarına uymayı, etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Haber ve Duyurular